Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5