Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5- Hansan ReduxRated ★ 3.5