Movies
Ratings
105
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
BlindRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
King KongRated ★ 0.5