Titles you rated
BattleshipRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0