Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5