Titles you rated
Let the Right One InRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
SidewallsRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5