Titles you rated
 Dream HighRated ★ 5.0 Dream HighRated ★ 5.0
 Let's EatRated ★ 5.0 Let's EatRated ★ 5.0
 Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0 Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
 Marriage, Not DatingRated ★ 5.0 Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
 Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0 Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
 IRISRated ★ 4.0 IRISRated ★ 4.0
 GhostRated ★ 3.5 GhostRated ★ 3.5
 God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0 God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
 Reply 1988Rated ★ 5.0 Reply 1988Rated ★ 5.0
 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0 I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
 Reply 1997Rated ★ 5.0 Reply 1997Rated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
 Master's SunRated ★ 5.0 Master's SunRated ★ 5.0
 Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0 Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
 Discovery of RomanceRated ★ 4.0 Discovery of RomanceRated ★ 4.0
 Incomplete LifeRated ★ 5.0 Incomplete LifeRated ★ 5.0
 Oh My GhostRated ★ 3.5 Oh My GhostRated ★ 3.5