Titles you rated
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
City HallRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
I Have a LoverRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0