Titles you rated
You Drive Me CrazyRated ★ 1.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0