Titles you rated
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Air DollRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 3.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 2.0
Mother!Rated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
Rosemary's BabyRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0