Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 2.5
SANCTUARYRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Oats StudiosRated ★ 5.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0- Detroit Metal CityRated ★ 5.0
My NameRated ★ 0.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Hellsing UltimateRated ★ 5.0
Money GameRated ★ 4.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0