Series
Ratings
21
Good DoctorRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0