Titles you rated
Scent of a WomanRated ★ 3.5
I OriginsRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
BorderRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
OasisRated ★ 3.5
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 3.5
Trolls Band TogetherRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
The SonRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5