Series
Ratings
70
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
Dr. FrostRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0