Series
Ratings
222
The GentlemenRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- New GirlRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 3.5
Community Season 3Rated ★ 4.0