Titles you rated
AmadeusRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Let's Be CopsRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0