Series
Ratings
11
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5