Series
Ratings
113- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 2.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0- Money's Warfare: The OriginalRated ★ 5.0
- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.5