Movies
Ratings
15
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0