Titles you rated
20th Century Boy and GirlRated ★ 2.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
- Talking StreetRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Lala LandRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 4.5
The King in LoveRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 5.0