Movies
Ratings
102
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Dyatlov Pass IncidentRated ★ 3.0
Mission to MarsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Dark CityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0