Titles you rated
QuickRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 0.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The TowerRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0