Series
Ratings
43
Good DoctorRated ★ 0.5
Be ArrogantRated ★ 3.5
MisaengmulRated ★ 3.0
Que Sera, SeraRated ★ 0.5
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
RememberRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.0