Movies
Ratings
23
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 2.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0