Movies
Ratings
26
In TimeRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0