Titles you rated
The WailingRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
When I Turned NineRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5