Series
Ratings
12 SignalRated ★ 4.5 SignalRated ★ 4.5
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5 My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
 The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0 The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
 Nodame CantabileRated ★ 5.0 Nodame CantabileRated ★ 5.0
 The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0 The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0 I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
 Master's SunRated ★ 5.0 Master's SunRated ★ 5.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
 Bad GuysRated ★ 4.0 Bad GuysRated ★ 4.0
 Discovery of RomanceRated ★ 4.0 Discovery of RomanceRated ★ 4.0
 Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0 Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0