Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.5
Doctor ChaRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.0