Series
Ratings
26
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
- Hikaru no Go: New Year Special – The Road To The Hokuto CupRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Money FlowerRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0