Series
Ratings
45
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5