Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
JumongRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5