Titles you rated
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
St. Trinian'sRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 2.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 1.5
HoneyRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 0.5