Titles you rated
The WailingRated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0