Titles you rated
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Honest Candidate 2Rated ★ 0.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.0
The Sea BeastRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 2.5