Movies
Ratings
49
FluRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.5