Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0