Titles you rated
PastaRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0