Movies
Ratings
174
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5