Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0