Movies
Ratings
19
The Man from EarthRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5