Movies
Ratings
421
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Take Care of My CatRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
A Story of YonosukeRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Last LetterRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Room No.7Rated ★ 0.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
The Old GuardRated ★ 3.5