Titles you rated
- Should I Eat Meat?Rated ★ 2.0
The K2Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0