Titles you rated
Love in the MoonlightRated ★ 1.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.5
School 4Rated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 5.0- School 3Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0- School 2Rated ★ 4.5
- School Season 1Rated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0