Series
Ratings
17- InuYashaRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0