Movies
Ratings
181
The Truman ShowRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
The Iron GiantRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
SproutRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
The Kindergarten TeacherRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
No EscapeRated ★ 3.0