Titles you rated
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
IRIS 2Rated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0