Titles you rated
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
EarthRated ★ 1.5
BlindRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0