Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5