Movies
Ratings
15
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 2.5
FluRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5