Series
Ratings
33
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- The Sarah Jane AdventuresRated ★ 5.0
- The Sarah Jane AdventuresRated ★ 5.0
- The Sarah Jane AdventuresRated ★ 5.0
TorchwoodRated ★ 5.0- TorchwoodRated ★ 5.0
TorchwoodRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0